Сігур післясходовий гербіцид на кукурудзу 0,5кг + ПАР Омега Плюс 1л

Сігур післясходовий гербіцид на кукурудзу 0,5кг + ПАР Омега Плюс 1л

Сігур післясходовий гербіцид на кукурудзу 0,5кг + ПАР Омега Плюс 1л від компанії Сементе - фото 1
1 894,16 ₴/компл.
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок
 Оплата на картку «Приватбанк»
 Оплата під час самовивезення по м. Украинка, Фастов, Васильков (Готівкою)

Опис

Сігур

Діюча речовина
Мезотріон, 515 г/кг + нікосульфурон, 200 г/кг + римсульфурон, 35 г/кг
 
Препаративна форма
Гранули, що диспергуються у воді
 
Призначення
Новий трикомпонентний післясходовий гербіцид з розширеним спектром дії проти злакових та дводольних бур’янів у посівах кукурудзи
 
Тара
0,5 кг + 1 л ПАР Омега Плюс

Переваги

  • Унікальне поєднання трьох діючих речовин з різними гербіцидними властивостями.
  • Широкий термін застосування – 3-8 (10) листків кукурудзи.
  • Розширений спектр контрольованих бур’янів, покращена дія проти лободи білої, контроль падалиці соняшнику та ріпака усіх видів.
  • Відсутність фітотоксичності для культури в усіх рекомендованих фазах застосування.

Cфера застосування та норми витрат (зареєстровано в Украі ні)

Культура Об’єкти Норма витрати препарату, кг/га Спосіб обробки Максимальна кількість обробок
Кукурудза Однорічні, багаторічні злакові та дводольні бур’яни, в т.ч. лобода біла, падалиця соняшнику та ріпаку 0,2-0,3 + (ПАР Омега Плюс 0,4-0,6 л/га) Обприскування посівів у фазі 3-8 листків культури 1

Чутливі бур’яни: лобода (види), гумай, плоскуха звичайна (просо куряче), пажитниця (види), просо (1-3 лист.), тонконіг однорічний, тимофіївка (види), мишій (види), осот городній, осот жовтий шорсткий, щириця (види), гірчак (види), злинька канадська, канатник Теофраста, гірчиця (види), суріпиця, ріпак (падалиця звичайна та стійка до імідазолінонів), соняшник (падалиця звичайна та стійка до імідазолінонів та трибенурон-метилу), мак (види), редька дика, лутига розлога, дурман звичайний, паслін чорний (2-4 листки), пирій повзучий, зірочник середній (мокрець), амброзія полинолиста (до 4-х листків), нетреба звичайна, берізка польова (сходи з насіння). Середньочутливі: галінсога дрібноквіткова, спориш звичайний, мак дикий, гірчак березковидний, шпергель звичайний, фіалка польова, жабрій звичайний, молочай (сходи з насіння). Низьку чутливість до дії препарату проявляють: берізка польова, молочай (багаторічна форма).

Механізм дії

Діючі речовини римсульфурон та нікосульфурон відносяться до хімічного класу сульфонілсечовин, які, проникаючи в рослину через листя, переміщаються до точок росту, де блокують фермент ацетолактатсинтазу. Мезотріон відноситься до хімічного класу трикетонів, поглинається листям та корінням бур’янів, порушує біосинтез каротиноїдів. Порушення життєвих процесів в рослинах, спричинених римсульфуроном, нікосульфуроном та мезотріоном, є невідновлюваним, що в подальшому призводить до загибелі чутливих бур’янів.

Видимі симптоми гербіцидної дії (зупинка росту, хлорози, некрози, побіління та почервоніння листя) з’являються на 4-7 день, а повна загибель бур’янів настає через 10-20 днів після застосування препарату.

Характеристики

Виробник
Альфа Смарт Агро
Країна виробництва
Україна
Тип
неорганічні
Культура
кукурудза
Шкідливий об'єкт
злакові однорічні, багаторічні злакові, бур'яни дводольні, бур'яни злакові
Показати всі