Пшениця озима Златоглава (ЛІСТ)

Пшениця озима Златоглава (ЛІСТ)

Пшениця озима Златоглава (ЛІСТ) від компанії Сементе - фото 1
9 000 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок
 Оплата на картку «Приватбанк»
 Оплата під час самовивезення по м. Украинка, Фастов, Васильков (Готівкою)

Опис

Сорт добре реагує на високий агрофон, має високі хлібопекарські якості.
Строки висіву: кінець оптимальних – початок допустимо пізніх

Група стиглості Середньостиглий
Вегатаційний період 280-285 дн
Висота рослин Середньорослий
Маса 1000 зерен 42-44 г
Норма висіву 5,0-5,5
Зона розміщення Степ, Лісостеп
Потенціал врожайності 95-105 ц/га
Посухостійкість 9
Морозостійкість 9
Стійкість до осипання 8
Стійкість до вилягання 8
Стійкість до борошнистої роси 7
Стійкість до кореневих гнилей 7
Стійкість до бурої іржі 8

Основними напрямками діяльності Луганського Інституту Селекції і Технологій (або скорочено ТОВ “ЛІСТ”) є забезпечення агровиробників якісним посівним матеріалом власної селекції. ТОВ “ЛІСТ” має великий, набутий за 30 років свого існування, досвід у цій галузі сільського господарства.

Наукове підприємство має зареєстровані у Реєстрі сортів рослин України власні сорти озимої пшениці: ЛИСТ-25, Паляниця, Златоглава, Металіст; озимого ячменю: Переможець; ярого ячменю: Гарант Преміум; вівса Мустанг; гібридів соняшнику: Старобільський, Степок, Лиман, Айдар, Кредо, Донбас, Деркул, Командор. ТОВ “ЛІСТ” щорічно підтверджує статус насінневого підприємства по вирощуванню добазового, базового та сертифікованого насіння, яке зареєстроване у Реєстрі виробників насіння і садивного матеріалу.

Вченими ТОВ «ЛІСТ» створено декілька сортів озимих та ярих зернових зі своїми оригінальними ознаками і властивостями. Інститут  однин із перших встановили перевагу напівкарликових сортів озимої пшениці і почали інтенсивно впроваджувати їх у виробництво. Результатом стало швидке поширення по Україні сортів Лист 25 і Паляниця, які є більш пластичними по врожайності з одночасно гарною посухостійкістю на півдні, де в середньому урожайність становить 40-45 ц/га і високою продуктивністю в центрі України та на півночі, де збирають від 70 до 110 ц/га. 

 в Туреччині сорт пшениці Златоглава гідно посів одне із перших місць у наших партнерів. Цей сорт завдяки своїй високій посухо- та жаростійкості зайняв перше місце серед місцевих, європейських та російських сортів і разом з тим в умовах зрошення в Туреччині показав урожайність більше 90 ц/га, залишивши позаду всі інші сорти, що вирощувались в господарстві.

В Реєстрі сортів рослин України нещодавно з’явився ще один високопродуктивний сорт озимої пшениці Металіст з високими показниками якості борошна. 

Характеристики

Виробник
ЛИСТ
Країна виробництва
Україна
Тип культури
зернові, озимі
Вид культури
пшениця
Фракція
преміум
Показати всі