Горох озимий НС Мороз

Горох озимий НС Мороз від компанії Сементе - фото 1
40 000 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок
 Оплата на картку «Приватбанк»
 Оплата під час самовивезення по м. Украинка, Фастов, Васильков (Готівкою)

Опис

НС Мороз перший сербський озимий сорт білкового гороху, призначеного для виробництва зерна. Сорт створений "педигри" методом відбору з гібридної популяції. Дуже ранній сорт, рівномірного дозрівання. Відмінно переносить низькі температури. За стійкістю до низьких температур, цей сорт на рівні з озимою пшеницею.

Рослини - обмеженого зростання, висотою 60-80 см, з частими вузликами в нижній частині стебла, що збільшує толерантність до вилягання. Рослини розгалужуються і в середньому мають по два стебла. Сорт НС Мороз має вусатий тип листка, щодає можливість звязування рослин на ранніх стадіях росту і розвитку, так що посіви залишаються неполіглі до самого збирання. Це дозволяє більш легке збирання та значну втрату зерна під час збирання врожаю. Квітка – біла. Стручки знаходяться у верхній частині стебла, що також значно зменшує втрати при механічному збиранні. Кількість стручків варіює по рослині між 10 та 14. Зерно – круглої форми, від світло-кремового до світло-зеленого кольору.

Сорт ультра ранньоспілий, збирання проводиться за десять днів до збирання озимого яміня, в середньому, на півдні, від 10 до 15 червня. Врожайність зерна досягає між 4,0 та 6,2 т/га. Маса тисячі насінин 180-200г. Середній вміст сухих білків 23-25%. Після збирання, насіння гороху, враховуючи дуже низький процент антинутритивних речовин в насінні, не потрібно термічно обробляти.

Насіння протруєне Максім + стимулятор росту + надаються бульбочкові азотфіксуючи бактерії . Зафасован в мішки по 25 кг. Від кількості замовлення надаються знижки.

Характеристики

Виробник
NS Seme
Країна виробництва
Сербія
Тип культури
зернобобові, озимі
Вид культури
горох
Фракція
преміум
Показати всі